postheadericon Ekskluzywne pończochy i rajstopy z koronki

Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjnie i luksusowo. Właśnie takie odczucia może jej dać zakup koronkowych pończoch lub rajstop. To istotna informacja dla mężczyzn, którzy zastanawiają się nad efektownym prezentem dla ukochanej. Sami zresztą również będą z niego zachwyceni.

Pończochy z koronki są mało elastyczne. Wykonane są zwykle z włókien poliamidowych. Natomiast jeśli chodzi o rajstopy, to konieczny jest raczej dodatek elastanu i bawełny. Ewentualnie można też kupić rajstopy z koronką, czyli wykonane z bardziej elastycznego materiału, z ozdobnymi wstawkami. Inna możliwość to wykonanie części majtkowej z materiału, który się odpowiednio rozciąga oraz części pokrywającej nogi z poliamidu. Czyli jest to jakby połączenie koronkowych rajstop i wygodnej góry. Wzory na rajstopach czy pończochach z koronki są najczęściej dosyć romantyczne. Wykorzystuje się tutaj przede wszystkim motywy kwiatowe, ale mogą to być nieco bardziej abstrakcyjne szlaczki i esy-floresy.

Co lepiej wybrać pończochy czy rajstopy z koronki? Uzależnione jest to między innymi od pory roku i pogody. Chodzi o to, że w rajstopach jest zawsze trochę cieplej. Jeśli jednak decydujemy się na pończochy trzeba zwrócić uwagę na to, na jakiej zasadzie mają trzymać się na nogach. Z pewnością według wielu osób pończochy są bardziej seksowne i jeśli kobieta wybiera się na randkę, to najprawdopodobniej będzie się czuła w nich lepiej niż w rajstopach. Z kolei rajstopy zdaniem znacznej liczby kobiet są wygodniejsze. Na pewno ważny jest również odpowiedni wybór koloru. Najbardziej popularne są czarne pończochy i rajstopy z koronką. Wyglądają jednocześnie elegancko i zmysłowo. Natomiast dużym powodzeniem cieszy się też kolor biały. Jeśli kobieta szuka wyjątkowych rajstop na ślub to opcja koronkowa jest bez wątpienia dobrym pomysłem. Chociaż nie widać ich za bardzo pod długą suknią, to sama świadomość, że ubrało się ekskluzywne rajstopy doda pannie młodej pewności siebie. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, wszystko powinno być właśnie wyjątkowe.